20110203

The internetz are awesomz!

Keďže na youtube sa dá nájsť kopec zaujímavého, našli sme pre Vás pár dj videí, ktoré stoja za pozretie!

The craziestz!

Dj Bl3nd je tak trochu(dosť) vyšinutý...Jeho videá majú vždy okolo desať minút, a vždy stihne za tento krátky čas vystriedať mnoho skvelých songov. Tracklist tohto videa obsahuje napríkal Afrojacka, Crookers, ale aj Does It Offend You Yeah! Popritom stíha aj šialene tancovať v jeho gorilej(?) maske. Asi mu to je však stále málo, tak si doma pustí aj trošku stroboskopu. Veď zhodnoťte sami.

The Firstz!

Dj Kentaro je jeden z najrýchlejších dj-ov sveta, ktorý v roku 2001 obsadil tretie miesto na Technics DMC World DJ a o rok neskôr zvíťazil. Pred pár mesiacmi sa objavil aj na Slovensku, a to v bratislavskom Nu Spirit Clube.
The Futurez!

Možno presne takto to bude vyzerať v kluboch o pár rokov. The Emulator prináša skvelých štýl, jednoduchšie hranie a hlavne množstvo možností. I keď ešte nefunguje úplne dokonale, o pár rokov to bude určite vychytávka.
The Zynchronizedz!


Birdy Nam Nam zrejme netreba predstavovať, snáď len dodám, že sú to štyria dokonale zohratí Francúzi, ktorí tiež v roku 2002 vyhrali DMC Technics, ale v kategórii World TEAM Championships.
The most akwardz!

No a nakoniec ešte jeden pozdrav z Nemecka.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára